O firmie

Firma Auto Szkoła Waśniewski została założona w grudniu 2009r. przez Jacka Waśniewskiego. Cieszy się opinią wiarygodnej i solidnej firmy, co jest wynikiem nieustającej dbałości o podnoszenie jakości usług.

Od 2010 r. absolwenci ośrodka mogą przesłać swoją opinię na temat szkolenia, która stanowi dla nas cenną informację. Dzięki temu możemy pracować nad coraz lepszą jakością szkolenia. Wszystkie treści opinii są publikowane na stronie internetowej ośrodka.

W 2011 roku Auto Szkoła Waśniewski nawiązała współpracę z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Olsztynie. Efektem tej współpracy jest możliwość skorzystania przez naszych kursantów z placu manewrowego WORD. To znacząco wpływa na zdawalność egzaminu praktycznego.

W 2012 roku zajęliśmy 1. miejsce w rankingu popularności nidzickich szkół nauki jazdy, zorganizowanym przez Naszą Gazetę Nidzicką, w ramach konkursu "eLka na piątkę z plusem".

artykuł eLka na piątkę z plusem
źródło: Kamila Oczkowicz, Widok kursanta za kierownicą własnego samochodu bezcenny, "Nasza Gazeta Nidzicka", 2012, 37, s. 1, 4.

Od 2013 r. prowadzimy działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez zaangażowanie w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

artykuł Wiedzę o ruchu drogowym mają w małym palcu
źródło: Dorota Mikłaszewicz, Wiedzę o ruchu drogowym mają w małym palcu, nidzica.wm.pl

Firma kieruje swoją ofertę do wszystkich tych, którym zależy nie tylko na konkurencyjnych cenach, ale i na profesjonalnym podejściu do kursanta oraz rzetelnie rozliczanych godzinach.