Oferta

Oferuję Państwu profesjonalne szkolenie w zakresie prawa jazdy kategorii B. Swoją ofertę kieruję do wszystkich tych, którym zależy nie tylko na konkurencyjnych cenach, ale i na profesjonalnym podejściu do kursanta oraz rzetelnie rozliczanych godzinach. Kładę duży nacisk na szkolenie teoretyczne i praktyczne. Większość zajęć praktycznych odbywa się w mieście egzaminacyjnym. Do wyboru są Olsztyn lub Mława. Moimi priorytetami są:

Kurs podstawowy prawa jazdy kat. B

Kurs stanowi przygotowanie kursanta do egzaminu na prawo jazdy kategorii B (samochody osobowe). Obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych, oraz 30 godzin zajęć praktycznych.

Kursantom oferuję bezpłatne materiały szkoleniowe. Każde szkolenie kończy się teoretycznym i praktycznym egzaminem wewnętrznym (bezpłatnym). Czas trwania kursu jest ustalany indywidualnie w zależności od dostępnych terminów i dyspozycyjności kursanta. Zapisy na kurs odbywają się co środę w sali nr 3 w Liceum Ogólnokształcącym w Nidzicy przy ul. Jagiełły 1 (LO na dołku). Jeżeli chcesz się zapisać, skontaktuj się ze mną telefonicznie, abym mógł przygotować odpowiednie dokumenty.

Cena kursu podstawowego wynosi 2900 zł.

Płatność w następujących ratach:

Kurs przyspieszony prawa jazdy kat. B

Zakres kursu przyspieszonego jest tożsamy z zakresem kursu podstawowego, jednakże kurs przyspieszony jest realizowany w możliwie najkrótszym terminie. Czas trwania kursu jest ustalany indywidualnie w zależności od dyspozycyjności kursanta.

Cena kursu przyspieszonego wynosi 3500 zł.

Płatność w następujących ratach:

Kursy doszkalające

Jest to oferta dla osób, które odbyły szkolenie podstawowe, ale nie uzyskały uprawnień do kierowania pojazdem. Proponuję indywidualne szkolenie w zależności od zgłoszonych potrzeb.

Cena wynosi odpowiednio:
95 zł/godz. - dla szkolenia w ruchu miejskim,
100 zł/godz. - dla szkolenia na placu manewrowym.

Płatność odbywa się przed rozpoczęciem zajęć, gotówką z góry.