O mnie

Jacek Waśniewski

Nazywam się Jacek Waśniewski i jestem właścicielem Ośrodka Szkolenia Kierowców Auto Szkoła Waśniewski. Prowadzę zajęcia teoretyczne i praktyczne z zakresu kursu prawa jazdy kategorii B.

Posiadam bogate doświadczenie w branży motoryzacyjnej. W latach 1982 - 1999 zdobyłem wszystkie kategorie prawa jazdy (A, B, C, D, B+E, C+E, D+E). Pracowałem przez wiele lat jako kierowca samochodu osobowego, ciężarowego i autobusu w rządowym ośrodku wypoczynkowym. W roku 1987 zostałem wyróżniony przez Ministra Obrony Narodowej brązową odznaką "Wzorowy Kierowca".

Uprawnienia instruktora nauki jazdy uzyskałem w 2009 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Olsztynie. Bezpośrednio po tym rozpocząłem działalność OSK Auto Szkoła Waśniewski.

Prowadząc szkolenia przyszłych kierowców, podchodzę indywidualnie do każdego kursanta/kursantki, rozpoznając ich potrzeby i dostosowując do nich metody pracy. Zawsze staram się przekazywać wiedzę i umiejętności w sposób przystępny i z cierpliwością.

Motoryzacja jest moją pasją od zawsze. Cieszę się, że swoją wiedzą i doświadczeniem będę mógł podzielić się z Tobą i mam nadzieję, że zaszczepię w Tobie radość z prowadzenia auta.